TÜRKİYE Diyarbakır’da kağıt toplayan çocuğa tokat atan adam gözaltında!

binboğa

Kıdemli Üye
Katıldı
12.03.2018
Mesajlar
705
Tepki puanı
48
Puanlar
28
Diyarbakır’da bir adamın sokakta kağıt toplayan küçük çocuğa tokat attığı görüntüler, sosyal medyada büyük tepki topladı. Çocuğa tokat atan adamın üzerindeki yelekten hareketle, zabıta görevlisi olduğu yönünde iddialar olsa da Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama geldi. Belediye çocuğa tokat atan kişinin zabıta olmadığını ve hakkında soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Sosyal medyaya düşen görüntülerde küçük çocuğun adamın tokadının etkisiyle yere çömelip kendini korumaya çalıştığı görülüyor.

Diyarbakır Belediyesi’nin açıklaması ise şöyle:

Birtakım sosyal medya hesaplarında Diyarbakır’da, kâğıt toplayan bir çocuğa tokat atan ve zabıta olduğu iddia edilen bir şahsın görüntüsünün paylaşıldığı video ile ilgili basın duyurusu@Hasan_Guzeloglu pic.twitter.com/4QVY5V7L1B

— Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi (@diyarbakirbld) October 9, 2019

GÖZALTINA ALINDI

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nden de konuyla ilgili açıklama geldi:

“Görüntüde yer alan şahsın tespiti amacıyla Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalar sonucunda şüphelinin F.C. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş ve şahıs 09.10.2019 günü saat 11.00 sıralarında ekiplerimizce yakalanarak Yenişehir Polis Merkez Amirliğimize intikal ettirilerek şahıs hakkında gerekli adli işlemlere başlanılmıştır. Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü olarak şiddetin her türlüsü ile olan mücadelemiz aralıksız bir şekilde devam edecektir.”
 


Benzer konular

Top Bottom