SÖZ ŞİİR Nasıl Bir Şey Anne - Anaokulunda Ana Yok- Huzur evinde Huzur Yok - Hayati İnanç

Hayatı

Aktif üye
Katıldı
19.09.2019
Mesajlar
43
Tepki puanı
8
Puanlar
8
Nasıl Bir Şey Anne - Anaokulunda Ana Yok- Huzur evinde Huzur Yok - Hayati İnanç


Hayati İNANÇ; Evlat annenin eseri. Dünyada en zor meslek anneliktir. Beşiği sallayan dünyayı sallar. Nasıl bir şey anne? Çocuklar üçer beşer yaşındayken birer elinden tutuyor , benim annem , benim annem diye çekiştiriyor Onlar 30'ar yaşına gelip anne 60-70 yaşında gelince de senin annen senin annen diye itiyor. Rahim insanın doğduğu yer. Allahuteala'nın bir ismidir bu kelime değil mi? Kime ne vesileyle veriliyor. Anaokulunda ana yok, huzur-evinde huzur yok. Allah'a dua, Allah'a tevekkül. Kelimeler sevgi ister , güzel söz kalbe şifadır , Güzel yaşamak ve güzel söylemek. Tatlı sözü , doğru sözü ve İnsanın kendini geliştirmesine yardımcı olacak tavsiyeleri ders çıkarılması gereken kişisel gelişim rehberi olan özlü ve anlamlı güzel sözleri , eğitici , eğlenceli , ve bilgi edinmeye vesile olan tavsiyeleri ve bir çok güzelliği bir araya toplayarak gönüllü sosyal sorumluluk ve sosyal farkın-dalık projeleri olarak hazırlamış olduğumuz içeriği beğenilerinize sunuyoruz. ► Hz. Peygamberin, bütün ümmeti en çok sevindiren haberi "EL MER-U MEA MEN EHABBE" "Kişi sevdiği ile beraberdir." ► KONULAR; ►Allaha dua, ►Yaradana dua, ►Allah'a tevekkül, ►Hayati İnanç Anneler, ►Dünyada En Zor Meslek Anneliktir, ►Cennet Annelerin Ayağı Altındadır, ►hayati inanç anneliğin önemi , ►Anne nedir, ►Anne Olmak Nedir, ►Anne ne demektir, ►Rezil olmadan vezir olunmaz oğlum, ►Hiçbir iş annelikten daha önemli değil, ►İnsan Allah'ı unutmaz yaptığı iyiliği ve gördüğü kötülüğü unutursa dünyanın en mutlu insanı olur FON MÜZİK ►Fon Müzik Furkan Atmaca Can Kazaz - Bunca Yıl (Ney Cover) Link:
Furkan Atmaca Mark Eliyahu - Journey (Ney Cover) Link:
Furkan Atmaca' ait olup izin alınarak kullanılmıştır. Video içeriği ÜLKE TV programı Arafta Sorular - Hayati İnanç - 13 Ekim 2019 Programın Tamamına bu linkten ulaşa bilirsiniz.
Hayati İNANÇ;'ın kendine has anlatımı ile Esra Elonü'nün sunduğu Arafta Sorular programında söylediği güzel sözleri , tavsiyeleri , nasihatları , kıssaları... Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular her Pazar Ülke TV’de… hAYAT İNANÇ KİMDİR? ►Denizli, 1961 doğumlu. ►İstanbul Hukuk 1984 mezunu. ►Avukatlığın yanı sıra yayıncılık, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk yaptı. ►“En değerli iş insana yatırım” inancında. ►Klasik eserlerden edindiği heyecanı, her yaştaki gençlerle paylaşmak hayat tarzı. ►TRT de “Can Veren Pervaneler” programını hazırlayıp sunmaktadır. ►Aynı isimle 5 kitap neşretti.’; Her türk erkeği günde usta işi bir gazel okumalıdır ve her türk erkeğinin ezberinde 10 beyt yer almalıdır. Bu inançla hazırlanmıştır. TAVSİYE KİTAPLAR ►ŞEVÂHİD-ÜN NÜBÜVVE ( MEVLÂNÂ ABDÜRRAHMÂN CÂMÎ ) ►can veren pervaneler kitabı 1 ►can veren pervaneler kitabı 2 ►can veren pervaneler kitabı 3 ►can veren pervaneler kitabı 4 ►can veren pervaneler kitabı 5 https://www.hayatiinanc.com/tavsiye-e... GÜZEL ŞİİR ve EĞİTİM VİDEOLARIMIZ ►Allah Bir Diyor
►Hz Âişe (r. anhâ ) https://youtu.be/R34t9vdH_Ds ►Nef i - https://youtu.be/zQ5CG4PNU9E ►Allahaısmarladık | https://youtu.be/JTpRRf9JFcY ►Gelsen De Bir Gelmesen De: https://youtu.be/gHE-he_gkUA ►Sabır Şiiri : https://youtu.be/lihUrCxfzBc ►Kim Beni Nerden Bilecektir | https://youtu.be/F-rs7XseW1s ►Ateşdüri: https://youtu.be/56S2Kdhp3fc ►Eserlerimiz: https://youtu.be/6MAvLaOvfTY ►Gittin :https://youtu.be/woy7MecTbh0 ►DİVAN EDEBİYATI : https://youtu.be/5FC9Qos2QuQ ►Vakit : https://youtu.be/09z9nlwWq6U ►CAN VEREN PERVANELER https://youtu.be/kWt19iXQYcs ►Hastayım Yalnızım https://youtu.be/kfH_fSLVLiw #Hayatiinanç #Güzelsözler #Anne #Annenedir #Allahadua #CanVerenPervaneler #hayatiinanc #sözşiirkanalı SÖZ ŞİİR Youtube Türkiye kanalına hoş geldiniz. Her gün yeni şiir videoları. Bir birinden güzel sözler. Kıssalar, İnsanı düşünceye sevk eden hikayeler. Türk Tarihin den Kesitler. Edebiyatımızdan örnekler. Divan edebiyatı. Berceste beyitler. Mesnevi hikayeler. Birçok güzelliği bir araya toplayarak, Bazen neşeli, eğlenceli, komik ve bazen duygusal, bazen öğretici, Eğitici, yeni bilgiler ve ruha şifa yeni İçerikler yüklüyorum. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala ABONE değilseniz " ücretsiz " bir şekilde ABONE olabilirsiniz. ► © VİDEOLARIN BAŞKA KANALLARA YÜKLENMESİ YASAKTIR! Videoları beğendiyseniz Sevdiklerinize... Beğenmediyseniz Sevmediklerinize Tavsiye etmeyi İhmal etmeyiniz... Söz nisan yağmuru gibidir. Hesapsızca yağar ancak deniz kulağına düşen inci olur.
 


Benzer konular

Top Bottom